Nosferatu JW2030 - wyrzutnia 100 strzałów 20 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
100 - strzałowa wyrzutnia Nosferatu JW2030 od dystrybutora pirotechniki "Jorge" zawiera pionowy układ efektów i charakteryzuje się bardzo dużą intensywnością pokazu. Czas prezentacji wynosi ok. 40 sekund. Łączna masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC): 590 g. Klasa CE produktu: F3.
Produkt zawiera efekty:
- srebrne komety z czerwonymi gwiazdkami i srebrną trzeszczącą chryzantemą
- srebrne komety z zielonymi gwiazdkami i srebrną trzeszczącą chryzantemą
Nasz test wyrzutni "Nosferatu" JW2030. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia Nosferatu charakteryzuje się dużą intensywnością kompozycji, która przez cały czas trwania pokazu prezentuje gęstą trzeszczącą chryznatemę. Z penością znajdzie ona spore grono miłośników.
Atuty produktu:
- cracling towarzyszący całemu pokazowi
- duża liczna strzałów - aż 100 ładunków
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu "Nosferatu" JW2030:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | +/- 40 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 255 x 250 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Wysoki poziom dynamiki; Przewaga widowiskowych chryzantem z trzaskiem |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 590 g |
| Waga produktu | 4,34 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



