Ozon PXB3922 wyrzutnia fajerwerków 79 strzałów 25 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Ozon PXB3922 - informacje podstawowe
79 - strzałowa wyrzutnia Ozon (kod produktu: PXB3922) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" zawiera mieszany układ efektów. Ładunki początkowo wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, a następnie przechodzą w kompozycje kątowe. Każdy z ładunków umieszczono w tubach o średnicy 25 mm co pozwala efektom wznosić się na pułap około 45 metrów. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 942 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Produkt zawiera efekty:
- złota palma, białe migotanie,
- niebieski ogon przechodzący w złotą palmę z niebieskimi gwiazdkami,
- purpurowe dalie z zielonym migotaniem,
- zielony migoczący ogon ze złotą palmą i zielonym migotaniem,
- zielony ogon ze złotą palmą,
- niebieski ogon przechodzący w brokatową koronę,
- trzeszczący ogon z głośnym tytanowym hukiem z trzeszczącą palmą.
Nasz test wyrzutni "Ozon" PXB3922. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnie typu "Assorted" zawierające mieszany układ efektów mogą z powodzeniem stanowić krótki amatorski pokaz pirotechniczny. Podobnie ten produkt, który zawiera bardzo spójną kompozycję ładunków pionowych, przechodzących następnie w bardziej dynamiczne sekwencje kątowe by finalnie zakończyć prezentację efektownymi pionowymi salwami z trzeszczącymi gwiazdkami.
Atuty produktu:
- rozbudowana kompozycja zawierająca "mix" efektów pionowych z kątowymi
- zmienna dynamika strzelania
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3922 "Ozon":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 79 strzałów |
| Czas trwania | 40 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 360 x 240 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Spójna kompozycja z ładunkami strzelającymi na zmianę - kątowo i pionowo' WIdowiskowe zwieńczenie prezentacji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 943 g |
| Waga produktu | 6,25 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



