Arsen PXB3934 wyrzutnia fajerwerków 78 strzałów 25 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Arsen PXB3934 - informacje podstawowe
Bateria Arsen to produkt serii Selected Box od importera Piromax, zawierająca 78 strzałów. Każdy z ładunków posiada kaliber 25 mm. Czas trwania efektów wynosi ok. 45 sek. Ładunki prezentują efekty w układzie pionowym oraz kątowym.
Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F3.
Efekty baterii Arsen PXB3934:
- czerwone wierzby z migotaniem
- brokatowe korony z niebieskimi gwiazdkami
- złote trzeszczące palmy z niebieskimi gwiazdkami
- trzeszczące złote wierzby z czerwonymi i zielonymi gwiazdkami
- purpurowe piwonie ze złotym migotaniem
- chryzantemy z hukiem i żółtymi daliami
- tytanowo - złote bukiety z wierzbami i kolorowym migotaniem
- złote palmy z niebieskimi gwiazdkami
- deszcz złotych iskier z purpurowymi gwiazdkami
- trzeszczące srebrne smocze ogony
- brokatowe korony z złotymi chryzantemami i niebieskiemi gwiazdkami
Nasz test wyrzutni Arsen PXB3934. Opinia pirotechnika:
Bardzo bogata kolorystyka i różnorodność efektów to głowna cecha baterii Arsen. Produkt polecany jako jeden ze składników zestawu sylwestrowego.
Przeznaczenie produktu:
- impreza sylwestrowa
- uroczystości rodzinne
- imprezy okolicznościowe
- mniejsze eventy
Używając baterię Arsen PXB3934 pamiętaj o:
- Zasadach bezpieczeństwa - fajerwerki mogą używać wyłącznie osoby pełnoletnie.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartych terenach, pamiętając o zachowaniu minimalnych oraz bezpiecznych odległości zgodnie z załączoną do produktu instrukcją.
- Po użyciu fajerwerków zawsze posprzątaj po sobie teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 78 strzałów |
| Czas trwania | 45 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 300 x 270 x 200 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mix efektów pionowych z kątowymi; Duża zawartość złotych kompozycji z długim czasem utrzymywania się efektu |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 991,1 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



