Petardy hukowe FP15 Flash Bangers 20 szt. Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
FP15 Flash Bangers petardy hukowe - informacje podstawowe:
Zestaw 20 mocnych petard FP15 Flash Bangers od importera JORGE. Opakowanie zawiera 20 petard lontowych. Masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 0,8 g (szt.)
Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE w klasie F3.
Efekty tego produktu:
- głośny huk
Nasza opinia na temat petard Flash Bangers FP15:
Nowość sezonu 2025, budżetowe petardy hukowe z mocnym hukiem. Doskonała relacja ceny/jakości.
Atuty produktu:
- skuteczny odstraszacz zwierzyny
Zasady bezpieczeństwa podczas używania petard Flash Bangers FP15:
- Petardy mogą używać wyłącznie osoby pełnoletnie.
- Produkt tylko do użycia na wolnym powietrzu.
- Położyć petardę na ziemi, zapalić koniec lontu inicjującego i oddalić się natychmiast na odległość co najmniej 15 m.
- Widzowie powinni znajdować się w odległości minimum 25 metrów.
- W przypadku gdy wyrób nie zadziała, nie podpalaj ponownie. Odczekaj minimum 15 minut, a następnie zanurz w wodzie.
Dane techniczne
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Liczba szt. w opakowaniu | 20 petard |
| Sposób zapalania | lont wolnopalny |
| Opis efektu | Huk |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 0,8 g / szt. |
| Szt. / op. (zakres) | 11 - 20 szt. |
| NEC / 1 szt. (zakres) | 0,5 - 0,99 g |
| Atuty produktu: | Skuteczny odstraszacz zwierzyny |
| Klasa CE | F3 |
| Wymiary | 180 x 130 x 20 mm |
| Waga | 0,315 kg |
| Opakowanie hurtowe | 60/20 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883




Dan
Super petardy jorge