Poof Single Shot TXP252 - wyrzutnia jednostrzałowa 5 szt. 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Poof TXP252 - informacje podstawowe
Zestaw jednostrzałowych wyrzutni TXP252 "POOF" od producenta TRIPLEX. Opakowanie zawiera 5 "single shotów" w trzech różnych efektach. Ładunek wylatuje pionowo z efektem bardzo głośnego huku. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala uzyskać pułap około 20 metrów. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) pojedynczego produktu wynosi 5,4 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- srebrny błysk z czerwonymi perełkami i grzmotem,
- srebrny błysk z żółtymi perełkami i grzmotem,
- srebrny błysk z niebieskimi perełkami i grzmotem
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXP252 "POOF":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 1 strzał x 5 sztuk |
| Czas trwania | 3 sek. |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 150 x 110 x 34 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Głośny huk - skuteczne jako odstraszacz; Różne kolory efektów |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 27 g (op.) / 5,4 g (szt.) |
| Waga produktu | 0,21 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 36/5 (1 karton - 36 op.) |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



