Muerte One Shot JB-1/H - wyrzutnie jednostrzałowe z hukiem 10 szt 18 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw Single Shotów "Muerte" JB-1/H - informacje podstawowe
Zestaw jednostrzałowaych wyrzutni Muerte od producenta Jorge. Ładunek wylatuje pionowo z kolorową miną i efektem bardzo głośnego huku. Kaliber ładunków o średnicy 18 mm pozwala uzyskać pułap około 20 metrów. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 68 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tego produktu:
- czerwono-zielona mina z zieloną gwiazdą przechodząca w głośny tytanowy salute
Atuty Single Shotów Muerte:
- głośny huk
- kolorowa mina
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Muerte JB-1/H:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 10 x 1 strzał |
| Czas trwania | 2 sek. |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Wysokość efektów | 20 m |
| Wymiary | 250 x 135 x 45 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża różnorodność kompozycji - każdy single shot prezentuje inny efekt |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 68 g (op.) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 36/10 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



