Revolution JW5000 - wyrzutnia 56 strzałów 29 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
56 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru od producenta JORGE. Wyrzutnia strzela pojedynczo w układzie pionowym prezentując efekty o dużej różnorodności. Kaliber ładunków o średnicy 29 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 40 metrów w czasie ponad 43 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- trzeszcząca wierzba z czerwonymi gwiazdkami
- trzeszcząca zielona dalia
- złota mieniąca się wierzba z niebieskimi gwiazdkami
- trzeszcząca purpurowa dalia
- srebrne chryzantemy
- różnokolorowe komety
Nasz test wyrzutni JW5000 "Revolution". Opinia pirotechnika:
Bateria, w której połączono kolorowe kompozycje z gęstymi złotymi bukietami będzie stanowiła dobry wybór do zaprezentowania jej podczas każdej - większej lub mniejszej okazji. Ładunki o kalibrze 29 mm pozwolą na zaprezentowanie efektów o odpowiednio dużym rozmachu, który zawsze wzbudza zachwyt wśród oglądających. Na wysoką ocenę tej baterii dodatkowo wpływa bardzo widowiskowa salwa finałowa z niezwykle gęstym bukietem złotych iskier.
Atuty produktu:
- ładunki dużego kalibru zawierające mieszankę złotych i kolorowych efektów
- widowiskowy finał o dużym rozmachu
Co warto wiedzieć?
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 56 strzałów |
| Czas trwania | 43 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 29 mm / 1,15" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 285 x 250 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 974,4 g |
| Waga produktu | 7,8 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



