Ripped SFC2068M2- wyrzutnia 68 strzałów 20-30 mm Surex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
68 - strzałowa wyrzutnia "Ripped" (kod produktu: SFC2068M2) od dystrybutora pirotechniki "Surex" zawiera mieszany układ efektów.
Ładunki kalibru 20, 25 i 30 mm wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, a następnie przechodzą w dynamiczne kompozycje kątowe. Czas trwania efektu to prawie 1 minuta. Bateria o dużym urozmaiceniu efektów i rozmachu prezentacji.
Produkt zawiera efekty:
- czerwone komety z czerwonymi gwiazdkami i białym migotaniem
- zielone komety z zielonymi gwiazdkami i czerwonym migotaniem
- niebieskie komety z brokatowymi koronami z czerwonym i zielonym migotaniem
- biała mieniąca się wierzba z czerwonymi gwiazdkami
- zielona mieniąca się wierzba z czerwonymi gwiazdkami
- niebieskie komety z trzeszczacą chryzantemą
Nasz test wyrzutni "Ripped" SFC2068M2. Opinia pirotechnika:
Jest to bateria o dużym stopniu urozmaicenia efektów oraz ich wielkości. Zawiera ładunki aż w trzech różnych wielkościach, co pozwala jej prezentować efekty o różnym rozmachu. Dobry poziom dynamiki prezentowanych kompozycji sprawia, że baqteria "Ripped" potrafi pozytywnie zaskoczyć widzów w przynajmniej kilku momentach. Z pewnością również czas trwania pokazu (prawie 1 minuta) jest zdecydowanym atutem tej baterii.
Atuty produktu:
- czas trwania - prawie 1 minuta
- wyrzutnia o układzie prostym i kątowym
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu SFC2068M2 "Ripped":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 68 |
| Czas trwania | +/- 55 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 20-30 mm / 0,8-1,2" |
| Wysokość efektów | 35 - 55 m |
| Wymiary | 370 x 235 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mieszany układ efektów; Czas trwania - prawie 1 minuta; Dużę urozmaicenie wielkości ładunków |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 808,2 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m (minimalna); > 40 m (zalecana) |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



