Scorpion JW4009 - wyrzutnia 42 strzały 30 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
42 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru od importera JORGE
Wyrzutnia strzela pojedynczo w układzie pionowym prezentując jednolitą kompozycję srebrnych trzeszczących wierzb. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 50 metrów w czasie 28 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu
- srebrne iskrzące wierzby ze trzaskającymi kometami
Nasz test wyrzutni JW4009 "Scorpion" - opinia pirotechnika
Bateria z jednolitym efektem wolno opadających trzeszczących wierzb. Wysokiej jakości widowiskowa kompozycja prezentowana w czasie ok. pół minuty. Zdecydowanie warto rozważyć zakup tej wyrzutni, której efekt zadziwi niejednego widza. Stabilna budowa oraz spalanie efektów na dużej wysokości, powodują że jest to produkt który można bezpiecznie użyć w wielu lokalizacjach.
Atuty produktu:
- widowiskowa kompozycja z gęstymi wierzbami
- klasyczna budowa pozwalająca na bezpieczne łączenie z innymi bateriami
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 42 strzały |
| Czas trwania | 28 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 40 metrów |
| Wymiary | 257 x 220 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Długoopadające kompozycje z trzaskiem |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 819 g |
| Waga produktu | 5,80 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



