Show Box 2 JW5025 - wyrzutnia 100 strzałów 25 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
JW5025 Show Box 2 - informacje podstawowe
100 - strzałowa wyrzutnia średniego kalibru od producenta JORGE. Wyrzutnia strzela pojedynczo w układzie pionowym prezentując zmienne kompozycje o dużym zróżnicowaniu kolorystyki. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 35 metrów w czasie przekraczającym 60 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- czerwone, zielone, purpurowe i niebieskie gwiazdki + chryzantemy
- brokatowe palmy + czerwone opadające liście
- białe gwiazdki z migotaniem + czerwone opadające liście
- złoty brokat + crackling
Nasz test wyrzutni JW5025 "Show Box 2". Opinia pirotechnika:
Bateria ta z pewnością zadowoli użytkowników poszukujących produktów z dłuższym czasem strzelania za przystępną cenę. Zawiera różnokolorowe kompozycje "piwonii", które uzupełniają głośniejsze "cracklingi". Z pewnością produkt ten będzie optymalnym wyborem dla szerokiego grona odbiorców na użytek amatorski. Świetnie sprawdzi się na sylwestra i podczas każdej imprezy okolicznościowej.
Atuty produktu:
- ładunki wzlatują pojedynczo, prezentując wielokolorowe kompozycje piwonii
- długi czas strzelania wynoszący ponad 1 minutę
- budowa pozwalająca na bezpieczne użycie bez ryzyka przewrócenia
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | 65 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 293 x 293 x 173 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 993,5 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



