Show of Fireworks JW408 - wyrzutnia 49 strzałów 30 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Show of Fireworks JW408 - informacje podstawowe
49 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru JW408 Show of fireworks od producenta JORGE z jednolitą kompozycją.
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując efekt gęstej srebrnej chryzantemy. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 45 metrów w czasie około 30 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Efekty tego produktu
- niebieskie miny ze srebrnymi trzaskającymi chryzantemami
Nasz test wyrzutni JW408 "Show of fireworks". Opinia pirotechnika:
Produktów o jednolitym rozkładzie efektów poszukują głównie profesjonaliści. Jednak specyfika tej wyrzutni pozwala na zainteresowanie również ze strony amatorskich użytkowników. Kompozycja tej baterii z pewnością zachwyci każdego. Niezwykle widowiskowa chryzantema ze srebrnymi iskierkami to niewątpliwie jeden z najbardziej popularnych efektów. Dzięki stabilnej budowie i spalaniu mieszanin na dużej wysokości jest to wyrzutnia bardzo bezpieczna w użyciu.
Atuty produktu:
- jednolity efekt gęstej trzeszczącej chryzantemy o bardzo dużym rozmachu
- uniwersalna budowa w kształcie sześcianu pozwalająca na łatwe łączenie z innymi bateriami
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 49 strzałów |
| Czas trwania | 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 150 x 530 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Wyjątkowo duży rozmach efektów; Wysoka jasność kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 980 g |
| Waga produktu | 6,95 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 (minimalna) / > 40 m (zalecana) |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



