Show of Fireworks JW409 - wyrzutnia 49 strzałów 30 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
49 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru od producenta JORGE
Wyrzutnia strzela seriami w układzie pionowym - 7 serii po 7 ładunków. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 45 metrów w czasie około 30 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu
- złote chryzantemy z niebieskimi gwiazdkami
- złote trzeszczące palmy z trzaskającymi iskrami
Nasz test wyrzutni JW409 "Show of fireworks". Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia ta prezentuje efekty w charakterystyczny sposób - seriami po kilka ładunków jednocześnie. Powoduje to znaczne zagęszczenie kompozycji na niebie.
Atuty produktu:
- efekty prezentowane są seriami - jednocześnie na niebie wybucha kilka ładunków
- uniwersalna budowa w kształcie sześcianu pozwalająca na łatwe łączenie z innymi bateriami
Praktyczne informacje
- Produkt mogą nabywać tylko osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 49 strzałów |
| Czas trwania | 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 250 / 250 / 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



