Show of Fireworks JW65 - wyrzutnia fajerwerków 19 strzałów 30 mm F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
19 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru od producenta JORGE.
Wyrzutnia Show of Fireworks JW65 strzela w układzie pionowym prezentując efekt bardzo gęstej, srebrnej opadającej palmy. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 45 metrów w czasie około 25 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Opis efektów
- srebrne palmy z cracklingiem
- srebrne trzeszczące komety
Nasz test wyrzutni JW65 Show of Fireworks
| Klasycznej budowy bateria 19-strzałowa z bardzo gęstą kompozycją srebrnych palm. Rozkład efektów jest na bardzo zadowalającym poziomie. Bardzo udany produkt, który świetnie sprawdzi się w każdym amatorskim pokazie, na imprezie sylwestrowej, ale również profesjonaliści powinni mieć go na uwadze. |
Atuty produktu:
- widowiskowa kompozycja opadających srebrnych palm
- dodatkowy efekt w postaci jasnych komet
- budowa pozwalająca na bezpieczne łączenie z innymi bateriami
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 strzałów |
| Czas trwania | 25 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 45 metrów |
| Wymiary | 185 x 185 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | WIdowiskowa kometa podczas wzlatywania ładunku |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 475g |
| Waga produktu | . |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883




Jedrek
Fajna bateryjka, gęsty efekt i dobry szelest.