Show of Fireworks JW90 - wyrzutnia 12 strzałów 30 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
12 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru od producenta JORGE. Wyrzutnia strzela w układzie kątowym prezentując wielokolorowe kompozycje. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 35 metrów w czasie około 14 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Efekty tego produktu:
- srebrne fale z czerwonymi kometami
- fioletowe fale z zielonymi kometami
- kolorowe gwiazdki z białymi bukietami
- złote trzaskające chryzantemy
Nasz test wyrzutni JW90 "Show of fireworks". Opinia pirotechnika:
Pomimo niewielkich rozmiarów, zdecydowanie bateria ta jest godna zwrócenia na nią uwagi. Ładunki dużego kalibru wznoszone są seriami po 3 w układzie kątowym, co powoduje szeroki rozkład efektów. Dodatkowo, wyrzutnia wyposażona jest w solidną podkładkę wykonaną z grubego tworzywa, co zabezpiecza ją przed wywróceniem podczas strzelania.
Atuty produktu:
- duży kaliber pozwalający wznosić ładunki na wysoki pułap
- kątowy rozkład efektów
- podkładka zabezpieczająca przed przewróceniem
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 12 |
| Czas trwania | 14 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 165 x 138 x 170 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 240 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 9/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



