Smoke Fountain Tiffany Blue JFS-1/TB - świeca dymna turkusowa Jorge T1
dodaj do przechowalni
Opis
Świeca dymna JFS-1/TB turkusowa
Świeca dymna Smoke Fountain Tiffany Blue od producenta "Jorge" w kolorze turkusowym. Odpalana za pomocą zielonego lontu. Produkt generuje gęstą chmurę dymu w czasie ok. 50 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: klasa T1
Efekty tego produktu:
- dym turkusowy
Nasz test świec dymnych "JFS-1". Opinia pirotechnika:
Świeca dymna o oryginalnej kolorystyce - barwa turkusowa, która świetnie sprawdzi się podczas sesji fotograficznych.
Atuty produktu:
- oryginalna kolorystyka - turkusowy
- gęsta chmura dymu
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu "JFS-1":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 4 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia.
Zobacz video
Dane techniczne
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Czas trwania | +/- 50 sek. |
| Gęstość dymu | Umiarkowana |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 28 g |
| Klasa CE | T1 |
| Opakowanie hurtowe | 30/5 (150 sztuk) |
| Dodatkowe atuty | Mocny korpus z prasowanej tektury; Intesywna barwa |
| Wymiary | 120 x 40 mm |
| Waga | 0,100 kg |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



