Solar 53955 - wyrzutnia 25 strzałów 30 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru od producenta JORGE.
Wyrzutnia strzela pojedynczo w układzie pionowym prezentując jednolitą kompozycję. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 40 metrów w czasie 32 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- srebrne wierzby z czerwonymi kometami
Nasz test wyrzutni 53955 "Solar". Opinia pirotechnika:
Bateria z jednolitym efektem wolno opadającej wierzby. Ładunki wzlatują pojedynczo w umiarkowanym tempie, co przekłada się na dłuższy czas prezentacji. Jednym z jej atutów jest bardzo jasna barwa efektu, który może stanowić ciekawe tło na przykład dla ładunków o wyższym kalibrze (np. w połączeniu z inną baterią kalibru 2").
Atuty produktu:
- ładunki wzlatują pojedynczo, z efektem opadającej wierzby
- bardzo jasna barwa efektów
- klasyczna budowa pozwalająca na bezpieczne łączenie z innymi bateriami
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 |
| Czas trwania | 32 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 169 x 169 x 220 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 387 g |
| Waga produktu | 3,4 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



