Space Line I JW817 - wyrzutnia 64 strzały 20 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Space Line I JW817 - informacje podstawowe
64 - strzałowa wyrzutnia kątowa małego kalibru Space Line I JW817 od producenta JORGE. Jest to jeden z produktów serii "Space Line", która pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno, ale niemal z miejsca podbiła serca wielu miłośników fajerwerków.
Wyrzutnia prezentuje efekty kątowo na przemian od jednej strony do drugiej. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 25 metrów w czasie niespełna 30 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tego produktu:
- złote mieniące się fale z różnokolorowymi gwiazdkami
- cytrynowe gwiazdki + crackling
- złote brokatowe korony
Nasz test wyrzutni JW817 Space Line I. Opinia pirotechnika:
Pomimo niewielkiego kalibru ładunków (20 mm), bateria ta prezentuje efekty o bardzo dużym czasie widoczności. Szeroki układ kątowy pozwala kompozycjom objąć dość duży obszar.
Atuty produktu:
- widowiskowa kątowa kompozycja
- długi czas utrzymywania się efektów
Jak bezpiecznie używać baterię JW817 Space Line I?
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 64 strzały |
| Czas trwania | 28 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 320 x 200 x 170 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas utrzymywania się efektów |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 630 g |
| Waga produktu | 3,65 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



