Super Colour Fountains JF33 ognie bengalskie mini fontanny 5 szt. Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Zestaw małych fontann Super Colour Fountains JF33, inaczej zwane ogniami bengalskimi to produkty, które emitują niski snop iskier z kolorową flarą. Opakowanie zawiera 5 sztuk produktów o różnej kolorystyce.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- zielony płomień i srebrne iskry
- zółty płomień i srebrne iskry
- niebieski płomień i srebrne iskry
- czerwony płomień i srebrne iskry
- fioletowy płomień i srebrne iskry
Nasz test zestawu Super Colour Fountains JF33. Opinia pirotechnika:
Jest to produkt, który polecany jest jako składnik sylwestrowego zestawu rodzinnego. Bezpieczny w użytkowaniu - brak w nim mieszanin, które emitują huk oraz rozrzut, dzięki czemu sprawdzi się podczas zabawy z pirotechniką w gronie rodzinnym.
Atuty produktu:
- bezpieczne fajerwrki - brak huku i rozrzutu
- duży poziom urozmaicenia kolosytyki
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontann JF33 Super Colour Fountains:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 8 metrów od odpalonego produktu.
- Umieśćić fontannę pionowo w miękkim podłożu lub innym niepalnym materiale np. piasku.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 5 |
| Czas trwania | ok 60 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | 1 m |
| Wymiary | 198 x 97 x 25 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża różnorodność kolorów |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 90 g |
| Waga produktu | 0,25 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 60/5 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



