Terminator JW4071 - wyrzutnia 100 strzałów 19 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
100 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru od producenta JORGE z różnorodną kompozycją.
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując efekt gwiżdżących komet z cracklingiem i kolorowymi chryzantemami. Kaliber ładunków o średnicy 19 mm. Czas trwania efektów to około 35 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- gwiżdżące komety z cracklingiem
- kolorowe chryzantemy
Nasz test wyrzutni JW4071 "Terminator". Opinia pirotechnika:
Jest to typowa bateria z działu pirotechniki amatorskiej, która prezentuje efekty w dynamiczny sposób. Jej cechą charakterystyczną są widowiskowo wzlatujące komety z głośnym gwizdem. Produkt polecany przede wszystkim, w celu urozmaicenia rodzinnej zabawy z pirotechniką.
Atuty produktu:
- efektowne gwiżdżące komety
- budowa pozwalająca na bezpieczne łączenie z innymi bateriami
Praktyczne informacje:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 |
| Czas trwania | 35 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 19 mm / 0,7" |
| Wysokość efektów | 25 metrów |
| Wymiary | 250 x 250 x 170 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 750 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



