The Best Day 2 szt. TXF707 - fontanny 30 sek / 2 m Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe - Fontanny The Best Day TXF707
Opakowanie 2 sztuk fontann lontowych The Best Day (kod produktu:TXF707). Fontanny w kształcie walca w solidnym korpusie posiadają efekt o tych samych właściwościach, jaki prezentują fontanny sceniczne z tą różnicą że odpalane są za pomocą lontu wolnopalnego. Produkt ten świetnie sprawdzi się np. podczas uroczystości weselnej lub sesji fotograficznej.
Czas działania wynosi 30 sekund, wysokość kaskady: 2 metry. Masa netto mieszniny pirotechnicznej (NEC): 43 g (szt.)
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- kaskada srebrnych iskier
Nasz test fontann The Best Day TXF707. Opinia pirotechnika:
Są to fontanny, o takim samym efekcie jakie prezentują fontanny sceniczne. Inicjowanie fektu za pomocą zielonego lontu powoduje, że ich użycie jest łatwiejsze i nie wymaga użycia dodatkowych urządzeń.
Atuty produktu:
- efekt sceniczny - srebnra kaskada iskier
- inicjowanie za pomocą zielonego lontu
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny The Best Day TXF707:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 4 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 2 sztuki |
| Czas trwania | ok. 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wysokość efektów | 2 m |
| Wymiary | 95 x 85 x 40 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | fontanna cylindryczna; srebrna kaskada iskier; produkt dedykowany na uroczystość weselną |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 86 g (op.) |
| Waga produktu | 0,22 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 50/2 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



