Thunder Rain SM9805 - wyrzutnia 25 strzałów 20 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru Thunder Rain (kod produktu: SM9805) od producenta JORGE
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując na zmianę różne kompozycje wznoszone efektownym srebrnym ogonem. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 30 metrów w czasie około 30 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu
- niebieskie komety i srebrne migoczące gwiazdki
- czerwone komety i czerwone migoczące gwiazdki
- zielone komety i zielone migoczące gwiazdki
- złote komety i złote migoczące gwiazdki
Nasz test wyrzutni Thunder Rain SM9805 - opinia pirotechnika
Bateria małego kalibru zawiera mix efektów o umiarkowanym poziomie rozmachu. Przeważają tu kompozycje z kolorowymi gwiazdkami. Około półminutowa prezentacja może stanowić wstęp do amatorskiego pokazu pirotechnicznego.
Atuty produktu:
- mały kaliber ładunków zawierający różnokolorowe kompozycje
- dobra relacja ceny do liczby strzałów i rozmachu kompozycji
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 |
| Czas trwania | 32 sekundy |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 metrów |
| Wymiary | 120 x 120 x 118 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 195 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



