Ufo JW633 - wyrzutnia fajerwerków 13 strzałów 30 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Ufo JW633 - informacje podstawowe
13 - strzałowa średniego kalibru od producenta JORGE.
Wyrzutnia Ufo JW633 strzela w układzie pionowym prezentując jednolity efekt. Kaliber ładunków o średnicy 26 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 35 metrów w czasie około 20 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu
- srebrne palmy z cracklingiem
- czerwone i zielone migotanie
Nasz test wyrzutni JW633 "Ufo". Opinia pirotechnika:
Mała bateria prezentująca jednolitą kompozycję. Produkt polecany jako jeden ze składników większego zestawu baterii, użycie tej wyrzutni może być dobrym pomysłem na rozpoczęcie amatorskiego pokazu pirotechnicznego.
Atuty produktu:
- ergonomiczna budowa
- duża rozpiętość kompozycji - duży kaliber ładunków 30 mm
- ładunki średniego kalibru - optymalny wybór
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 13 strzałów |
| Czas trwania | 22 sekundy |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 45 metrów |
| Wymiary | 170 x 100 x 180 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża rozpiętość efektów; |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 260 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 10/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883




Mikcia94
Piękna wyrzutnia, z efektem trzeszczącej palmy. Dosyć powolna, jednak pozwala to nacieszyć się w pełni wielkim i długo utrzymującym się efektem. Jedynie szkoda że nie posiada finału, lecz jest to kostka jedynie 13 Strzałowa. Mimo to robi wrażenie wśród widzów