Wenus JW08 - wyrzutnia 25 strzałów 20 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru od producenta JORGE.
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując efekt złotej korony. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 25 metrów w czasie około 30 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- złote korony z niebieskimi gwiazdkami
Nasz test wyrzutni JW08 "Wenus". Opinia pirotechnika:
Jest to bateria, która na rynku znajduje się od dłuższego czasu jako jeden z produktów popularnej serii "Big Bang". Wg naszej oceny jest to jedna z najlepszych kostek tej serii. Przeważająca liczba opadających złotych kompozycji powoduje, że pomimo zawartości ładunków małego kalibru, wyrzutnia ta nie odstaje od wielu droższych konkurentów. Tworząc scenariusz małego amatorskiego pokazu na sylwestra lub inną okoliczność, należałoby zanotować "JW08 Wenus" jako jeden z podstawowych składników.
Atuty produktu:
- jednolity efekt srebrnych opadających koron
- bardzo zadowalająca wielkość rozmachu efektów
- mały rozmiar ułatwiający transportowanie
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 118 x 118 x 118 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 200 g |
| Waga produktu | 0,95 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 18/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883




lukash.dablju
Bardzo ciekawy efekt. Idealny stosunek ceny do jakości. W takim przedziale cenowym wydaje mi się, że jest to najlepsza wyrzutnia. Pozdrawiam ig lukash.dablju
Mikcia94
Jest to jedna z moich ulubionych małych kostek. Jak na 20mm efekty utrzymują się wystarczająco długo, a efekt korony z niebieskimi zakończeniami pięknie się prezentuje