Achtung PXB3801 wyrzutnia fajerwerków 50 strzałów 30 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Achtung PXB3801 - informacje podstawowe
Bateria Achtung PXB3801 zawiera 50 ładunków dużego kalibru (30 mm). Prezentuje zróżnicowane kolorystcznie efekty w czasie około 55 sekund.
Produkt posiada certyfikat europejski CE: Klasa F3
Wyrzutnia Achtung PXB3801 zawiera efekty:
- srebrne trzeszczące miny z czerwonymi palmami i białym migotaniem
- niebieskie bukiety
- srebrne palmy z trzeszczącymi chryzantemami
Nasz test wyrzutni Achtung PXB3801. Opinia pirotechnika:
Bateria z ładunkami dużego kalibru - 30 mm, gwarantuje bardzo duży rozmach kompozycji. Długi czas prezentacji (trwający niemal 1 minutę) to jeden z atutów wyrzutni Achtung. Kolejnym jest z pewnością bardzo widowiskowa część finałowa, która może stanowić zwieńczenie amatorskiego pokazu na Sylwestra.
Atuty produktu:
- długi czas strzelania - około 1 minuta
- duży kaliber ładunków - średnica każdej tuby wynosi 30 mm
- widowiskowe salwy finałowe z cracklingiem
Praktyczne informacje dotyczące użycia wyrzutni Achtung PXB3801:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 50 strzałów |
| Czas trwania | ok. 55 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 55 m |
| Wymiary | 360 x 180 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas strzelania; Duża rozpiętość kompozycji; Widowiskowy finał |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1000 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



