Saturn PXB2128 - wyrzutnia fajerwerków 19 strzałów 30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia Saturn PXB2128 - informacje podstawowe
19 - strzałowa wyrzutnia od dystrybutora pirotechniki "Piromax" z serii SKY FLASH. Wyrzutnia Saturn PXB2128 strzela w układzie pionowym prezentując zmienne efekty. Kaliber ładunków o średnicy 30 milimetrów pozwala efektom wznosić się na pułap około 45 metrów w czasie około 30 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Saturn PXB2128:
- srebrno-fioletowe bukiety z migotaniem
- zielono pomarańczowe bukiety z migotaniem
- trzeszcząca chryzantema z pomarańczową dalią
- złota palma z zielonymi gwiazdkami
Nasz test wyrzutni PXB2128 "Saturn". Opinia pirotechnika:
Bateria zawiera ładunki dużego kalibru, które osiągają duży pułap. Cztery różne kompozycje prezentowane się w czasie około 30 sekund.
Atuty produktu:
- produkt posiada lont rezerwowy
- cztery różne kompozycje
- produkt jest w 95% biodegradowalny
Praktyczne informacje na temat wyrzutni Saturn PXB2128:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 strzałów |
| Czas trwania | 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 160 x 172 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Foliowa izolacja chroniąca spód wyrzutni przed wilgocią; Produkt jest w 95% biodegradowalny. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 189,05 g |
| Waga produktu | 2,17 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



