Apex Ignition HQC100S zestaw baterii 100 strzałów 30 mm Pyroshine F2
dodaj do przechowalni
Opis
Apex Ignition HQC100S zestaw baterii połączonych
Bardzo widowiskowy komplet czterech dużych połączonych wyrzutni Apex Ignition (kod produktu: HQC100S) marki Pyroshine. Jest to kolejna z nowości sezonu 2025/26.
Ładunki prezentują efekty w układzie mieszanym (wzlatują w układzie pionowym oraz szerokim - kątowym). Zestaw Inferno Burst zawiera ładunki o kalibrze 25 i 30 mm. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 1986,90 g. Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F2.
Efekty zestawu baterii Apex Ignition HQC100S:
- złote brokatowe komety z bukietem złotych ogonów i purpurowymi gwiazdkami
- złote brokatowe komety z czerwonymi gwiazdkami i srebrną śliwką
- złote brokatowe komety ze złotymi wierzbami i pomarańczowymi gwiazdkami
- złote brokatowe komety z zielonyumi mieniącymi się gwiazdkami i żółtą śliwką
- złote brokatowe komety z purpurowymi gwiazdkami i zieloną śliwką
- brokatowe komety z brzoskwiniową dalią i bukietem małych chryzantem
- brokatowe komety z cytrynową dalią i bukietem małych chryzantem
- brokatowe komety z błękitną dalią i bukietem małych chryzantem
- czerwone komety z purpurowo-pomarańczowo-niebieską dalią i czerwoną śliwką
- złote brokatowe komety z czerwono-cytrynowymi gwiazdami i tytanowo-złotą wierzbą
- złote brokatowe komety z srebrzystym pająkiem i czerwonym / zielonym / złotym migotaniem
- złote komety z czerwono-cytrynowymi gwiazdami, błękitnym pyłem i złotą wierzbą
- deszcz złotych trzeszczących palm ze złotym migotaniem
Przeznaczenie zestawu baterii Apex Ignition HQC100S:
- party, Sylwester
- uroczystości rodzinne
- wesela
- imprezy okolicznościowe
- eventy firmowe
Używając zestaw Apex Ignition HQC100S pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Podstawowych zasadach bezpieczeństwa dotyczących użycia fajerwerków.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym strzelaniu.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów.
- Zestaw baterii Apex Ignition prezentuje efekty także strzalające kątowo - zwróć uwagę na prawidłowe ustawienie produktu względem publiczności oraz ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia itp.).
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | 95 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 30-45 m |
| Wymiary | 480 x 355 x 235 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Bogata kolorystyka zestawu; Długo utrzymujące się efekty |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1831,50 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m (minimalna) / > 40 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



