Blastfury HQC113S zestaw baterii 113 strzałów 25-30 mm F2
dodaj do przechowalni
Opis
Blastfury HQC113S zestaw baterii połączonych
Komplet połączonych wyrzutni Blastfury (kod produktu: HQC113S) to zestaw, który pojawił się na rynku w sezonie 2025/26. Pochodzi z renomowanej fabryki Pyroshoine, która specjalizuje się w produkcji baterii wielostrzałowych o unikatowych efektach.
Ładunki prezentują efekty w układzie mieszanym (wzlatują w układzie pionowym oraz szerokim - kątowym). Zestaw Blastfury zawiera ładunki o kalibrze 25 i 30 mm. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 1990,80 g. Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F2.
Efekty zestawu baterii Blastfury:
- złote ogony przechodzące w złote palmy z srebrnymi pływającymi gwiazdkami
- niebieskie komety przechodzące w tytanowo-złote wierzby z cytrynowo-błękitnymi gwiazdkami
- czerwone stroboskopowe komety przechodzące w czerwone migoczące wierzby z niebieskimi gwiazdkami i białym, zielonym oraz czerwonym migotaniem
- czerwone stroboskopowe komety przechodzące w czerwone migoczące wierzby z niebieskimi gwiazdkami
- niebieskie komety z czerwonymi minami przechodzące w złote palmy z niebieskimi gwiazdkami i czerwonymi oraz zielonymi śliwkami
- złote brokatowe ogony przechodzące w tytanowo - złote wierzby z czerwonymi, zielonymi śliwkami
- deszcz opadających tytanowych wierzb z niebieskimi perłami
Przeznaczenie zestawu baterii Blastfury HQC113S:
- party, Sylwester
- uroczystości rodzinne
- wesela
- imprezy okolicznościowe
- eventy firmowe
Używając zestaw Blastfury HQC113S pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Podstawowych zasadach bezpieczeństwa dotyczących użycia fajerwerków.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym strzelaniu.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów.
- Zestaw baterii Blastfury prezentuje efekty także strzalające kątowo - zwróć uwagę na prawidłowe ustawienie produktu względem publiczności oraz ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia itp.).
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 113 strzałów |
| Czas trwania | 70 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 25-30 mm / 1-1,2" |
| Wysokość efektów | 30-45 m |
| Wymiary | 510 x 310 x 235 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Efektowne kompozycje kątowe z kometami; Długo utrzymujące się efekty |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1990,80 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



