Cataclism PXB3919 wyrzutnia fajerwerków 100 strzałów 25 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Cataclism PXB3919 wyrzutnia fajerwerków - informacje podstawowe
100 - strzałowa wyrzutnia "Cataclism" (kod produktu: PXB3919) z długim czasem strzelania wynoszącym aż 2 minuty.
Efekty wzlatują pojedynczo w układzie pionowym osiągając wysokość około 45 metrów. Kaliber ładunków wynosi 25 mm. Przeważająca kolorystyka w barwie złotej. Masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 994 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Wyrzutnia Cataclism PXB3919 zawiera efekty:
- czerwone bukiety z cracklingiem
- zielone bukiety z cracklingiem
- niebieskie bukiety z opadającymi złotymi koronami
- zielono-złote bukiety z migotaniem
- czerwone bukiety z brokatowymi wierzbami
Testujemy wyrzutnię Cataclism PXB3919. Opinia pirotechnika:
Produkt, który zadowoli miłośników długich prezentacji pirotechnicznych. Bateria Cataclism marki Piromax to około 2-minutowy spektakl na dużej wysokości. Przeważają efekty o złotej kolorystce, co z pewnością dobrze sprawdzi się podczas powitania Nowego Roku.
Atuty produktu:
- czas strzelania - 120 sekund
- kaliber 25 mm - efekty wzlatują ponad 40 metrów
- przewaga złotych kolorów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3919 "Cataclism":
- Wyrzutnia dopuszczona do użytku przez osoby, które ukończyły 18 lat.
- Należy używać tylko na otwartej przestrzeni, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji. W celu najlepszego odbioru efektów, zalecamy oddalić się nawet dwukrotnie dalej niż wskazuje instrukcja.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | 120 sek. |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 305 × 305 × 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1,5 do 2 min. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas strzelania; Zróżnicowana kolorystycznie kompozycja efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 994 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



