Cation PXC216 - zestaw wyrzutni 100 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Komplet połączonych wyrzutni Cation (kod produktu PXC216) to zestaw 3 baterii kalibru 20 mm od importera pirotechniki Piromax. Jest to kolejny produkt z nowej serii "Magnetic Collection", która zadebiutowała w roku 2022.
Ładunki prezentują efekty w układzie mieszanym (wzlatują w układzie pionowym oraz szerokim - kątowym). Kaliber o średnicy 20 mm pozwala efektom wznieść na pułap około 30 metrów. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 662,6 g. Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F2.
Efekty zestawu naterii Cation PXC216:
- wielokolorowe piwonie wzlatujące pionowo
- pionowe tytanowo-brokatowe korony z niebieskimi gwiazdkami
- tytanowo-złote korony z białym migotaniem
- złote broktaowe korony wzlatujące kątowo z czerwonymi gwiazdami
- niebkieskie piwonie ze złotym migotaniem
- kątowe srebrne komety z trzeszczącymi chryzantemami
Nasz test Zestawu wyrzutni PXC216 "Cation". Opinia pirotechnika:
Niewielkich rozmiarów zestaw połączonych baterii, zawierający bardzo bogatą kompozycję. Duże uzrozmaicenie kolorystyki świetnie sprawdzi się podczas rodzinnych imprez okolicznościowych. Bezpieczny produkt, który z powodzeniem można użyć na niewielkiej przetrzeni.
Przeznaczenie produktu:
- party
- uroczystości rodzinne
- imprezy okolicznościowe
- mniejsze eventy
Używając zestaw PXC216 "Cation" pamiętaj o:
- Podstawowych zasadach bezpieczeństwa dotyczących użycia fajerwerków.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym strzelaniu.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów.
- Zestaw baterii PXC216 Cation prezentuje efekty także strzalające kątowo - zwróć uwagę na prawidłowe ustawienie produktu względem publiczności oraz ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia itp.).
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | 60 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 250 x 300 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo duże urozmaicenie efektów; Mały rozmiar zestawu; Tanie fajerwerki |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 660 g |
| Waga produktu | 6 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



