No Limits 286 PXC311 - zestaw wyrzutni 286 strzałów 20-30 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
No Limits 286 PXC311 zestaw wyrzutni - informacje podstawowe
286 - strzałowy zestaw wyrzutni No Limits 286 (PXC311) marki Piromax. Ładunki wzlatują w układzie mieszanym, gdzie efekty pionowe krzyżują się z sekwencjami kątowymi. Zawiera mix ładunków o średnicy 20 mm i 30 mm, wysokość jaką uzyskują wynosi 40 - 60 metrów. Łączny czas działania wynosi 2 minuty i 20 sekund. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 3036,0 g.
Produkt zawiera certyfikat bezpieczeństwa w klasie: F3
Efekty zestawu wyrzutni No Limits 286 PXC311:
- złote brokatowe ogony, kwieciste korony, czerwone gwiazdy z białym migotaniem
- fioletowe i zielone dalie ze złotym migotaniem
- jasnozłote palmy z niebieskimi gwiazdami
- czerwone i zielone migotanie
- trzeszcząca wierzba z czerwonym i zielonym migotaniem
- czerwone i zielone gwiazdy z trzeszczącą chryzantemą
- żółte i fioletowe gwiazdy z trzeszczącą chryzantemą
- jasnozłote palmy z niebieskimi gwiazdkami
- kwieciste korony, gwizd z chryzantemą,
- brokatowe korony z białym migotaniem
- jasnozłote bukiety z trzeszczącymi wierzbami i złotym migotaniem
- srebrne palmy z żółtymi i zielonymi gwiazdkami
- srebrne palmy z czerwonymi i niebieskimi gwiazdkami
- srebrne palmy ze złotą trzeszczącą chryzantemą
- jasnozłote palmy z czerwonym migotaniem
- jasnozłote palmy z zielonym migotaniem
- jasnozłote palmy ze złotym migotaniem
- brokatowe korony ze złotymi palmami
- srebrne gwizdy, fioletowe i zielone gwiazdy ze złotym migotaniem
- niebieskie gwiazdy z czerwonym migotaniem
- kwieciste korony, niebieska dalia ze złotą chryzantemą,
- gęsta trzeszcząca chryzantema, kwieciste opadające korony
Nasz test zestawu wyrzutni "No Limits 286" PXC311. Opinia pirotechnika:
Zestaw ten to bardzo udana kompozycja o dużej dynamice strzelania. Stanowi połączenie najbardziej poszukiwanych cech w zestawach pirotechnicznych tj.: intensywności, bogactwa kolorów i dużej rozpiętości kompozycji. Warto odnotować, że No Limits 286 to zestaw, który zawiera aż ponad 3000 g mieszaniny pirotechnicznej (NEC), co stanowi rzadkość w produktach przeznaczonych do użytku amatorskiego.
Atuty zestawu baterii No Limits 286 PXC311:
- duże urozmiacenie kolorystyczne
- wysoka dynamika prezentacji
- duża zawatrość mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) - ponad 3000 gram
- zestaw zawiera dużą liczbę strzałów (286)
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu No Limits 286 (PXC311):
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 286 strzałów |
| Czas trwania | 140 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 20-30 mm / 0,8-1,2" |
| Wysokość efektów | 35 - 60 m |
| Wymiary | 785 x 355 x 200 mm |
| Czas trwania (zakres) | Powyżej 2 min. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas trwania - aż 140 sek.; Duże urozmaicenie efektów; Zawartość ładunków różnego kalibru - od 20 do 30 mm |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 3036,0 g |
| Waga produktu | 25,5 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



