Phoenix PXB3627 - wyrzutnia fajerwerków 64 strzały 25 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Phoenix PXB3627 - informacje podstawowe
Bateria serii SKY FLASH od importera Piromax, zawierająca 64 strzały. Każdy z ładunków posiada kaliber 25 mm. Czas trwania efektów wynosi ok. 50 sek. Ładunki prezentują efekty w układzie pionowym. Wyrzutnia Phoenix PXB3627 to produkt stworzony dla miłośników efektów o bogatej kolorystyce.
Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F3.
Efekty baterii Phoenix PXB3627:
- złote palmy z czerwonymi gwiazdkami i białym migotaniem
- brokatowe korony z czerwonym migotaniem
- zielone palmy z trzeszczeniem
- brokatowe korony z zielonym migotaniem
- niebieskie palmy z czerwonym migotaniem
- fioletowe palmy z zielonym migotaniem
- zielone palmy z trzeszczącą chryzantemą
Nasz test wyrzutni Phoenix PXB3627. Opinia pirotechnika:
Atutem baterii Phoenix jest czas efektu oraz bogata kolorystyka kompozycji. Polecamy do uświetnienia imprez prywatnych oraz Sylwestra.
Przeznaczenie produktu:
- impreza sylwestrowa
- uroczystości rodzinne
- imprezy okolicznościowe
- mniejsze eventy
Używając baterię Phoenix PXB3527 pamiętaj o:
- Zasadach bezpieczeństwa - fajerwerki mogą używać wyłącznie osoby pełnoletnie.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartych terenach, pamiętając o zachowaniu minimalnych oraz bezpiecznych odległości zgodnie z załączoną do produktu instrukcją.
- Po użyciu fajerwerków zawsze posprzątaj po sobie teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 64 strzały |
| Czas trwania | 50 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 230 x 225 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża różnorodność efektów; Czas trwania efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 640 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



