Combat JW913 - wyrzutnia 49 strzałów 20 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Combat JW913 - informacje podstawowe
49 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru od producenta JORGE. Wyrzutnia strzela pojedynczo w układzie pionowym prezentując kompozycję złotych chryzantem oraz niebieskich komet. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Combat JW913:
- złote chryzantemy z niebieskimi kometami
Nasz test wyrzutni JW913 "Combat". Opinia pirotechnika:
Bateria zawiera jednolitą kompozycję złotych trzeszczących chryzantem. Zdecydowanie warto rozważyć zakup tej wyrzutni, której efekt zadziwi niejednego widza. Stabilna budowa oraz spalanie efektów na dużej wysokości, powodują że jest to produkt który można bezpiecznie użyć w wielu lokalizacjach.
Atuty produktu:
- długi czas trwania
- klasyczna budowa pozwalająca na bezpieczne łączenie z innymi bateriami
Praktyczne informacje:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 49 strzałów |
| Czas trwania | 65 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 metrów |
| Wymiary | 165 x 165 x 147 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Trzeszczące iskierki - crackling |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 372,4 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



