Crackling Crossette JW644 wyrzutnia fajerwerków 49 strzałów 20 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia 49 Shots Crackling Crossette JW644 - informacje podstawowe
Batera małego kalibru - Crackling Crossette JW644 prezentująca efekty kątowo całymi rzędami to nowość sezonu 2025 marki Jorge. Wyrzutnia zawiera jednolitą kompozycję, w której widowiskowe złote miny wzlatują do góry po czym rozpryskują się na kilka rozet w tym samym kolorze.
Produkt zawiera 49 strzałów, które prezentowane są w czasie około 20 sekund. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 313,6 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Crackling Crossette JW644:
- złote mieniące się komety przechodzące w złote cracklingowe rozety
Nasz test wyrzutni JW644 "Crackling Crossette". Opinia pirotechnika:
Bardzo udany produkt zawierający jednolite kompozycje złotych mieniących się rozet przetnowanych w szerokim układzie kątowym. Bateria ta zawiera efekty o niewielkiej akustyce, stąd może również być użyta w miejscach z ograniczeniami związanymi z hałasem.
Atuty produktu:
- jednolite kompozycje złotych trzeszczących rozet
- efekty prezentowane są całymi rzędami
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 49 strzałów |
| Czas trwania | ok. 20 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 290 x 185 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Złota kolorystyka z długim czasem utrzymywania się efektów |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 313,6 g |
| Waga produktu | 2 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



