Crackling FC8004 - fontanna stożkowa z trzaskiem Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Crackling FC8004 fontanna stożkowa - informacje podstawowe
Fontanna marki Jorge prezentuje srebrną 3-metrową kaskadę, która przechodzi w widowiskowe salwy trzaskających iskier. Czas działania wynosi ok. 40 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 220 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tego produktu:
- srebnre iskry z cracklingiem
Nasz test fontanny FC8004 "Crackling". Opinia pirotechnika:
Fontanna ta z pewnością będzie stanowić niespodziankę dla niedoświadczonego użytkownika pirotechniki. Początkowa faza efektu prezentuje wolno wzlatujące srebrne iskry, które tworzą wysoką na ok. 3 metry erupcję wulkanu, aby następnie przejść do bardziej dynamicznej części - widowiskowej salwy z charakterystycznyn trzaskiem - cracklingiem. Polecamy fontannę FC8004 Crackling to rodzinnej zabawy z fajerwerkami, party, urodziny, prywatki, Sylweter.
Atuty produktu:
- efekt podzielony na dwie części - cichą i głośniejszą z cracklingiem
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny FC8004 "Crackling":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 4 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 1 |
| Czas trwania | 40 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | 3 m |
| Wymiary | 200 x 87 x 87 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Crackling na zakończenie prezentacji |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 220 g |
| Waga produktu | 0,3 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 10/4 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



