Silver FC8002 - srebrna fontanna stożkowa Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Fontanna stożkowa FC8002 "Silver" od producenta JORGE.
Fontanna prezentuje srebrną 3-metrową kaskadę iskier. Czas działania wynosi ok. 40 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 220 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- srebrna kaskada iskier
Nasz test fontanny FC8002 "Silver". Opinia pirotechnika:
Klasyczna fontanna stożkowa charakteryzują się widowiskowym efektem srebrnych iskier.
Atuty produktu:
- widowiskowa kaskada iskier w kolorze srebrnym
- ciche fajerwerki
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny FC8002 "Silver":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 4 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 1 |
| Czas trwania | 40 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wysokość efektów | 3 m |
| Wymiary | 200 x 85 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Ciche fajerwerki; Jednolita kompozycja |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 220 g |
| Waga produktu | 0,3 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 10/4 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



