Dymy M15-1 - wyrzutnia fajerwerków 15 strzałów 25 mm Gaoo F2
dodaj do przechowalni
Opis
Dymy M15-1 wyrzutnia fajerwerków
Mała bateria 15 - strzałowa marki "Gaoo" Dymy (kod produktu: M15-1). Bateria ta prezentuje zmienne kompozycje w czasie ok. 25 sekund.
Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE w klasie F2.
Efekty wyrzutni Dymy M15-1:
- długi srebrny ogon z brokatową koroną i zielonymi gwiazdkami z migotaniem
- długo opadająca złota wierzba z srebrnymi gwiazdkami
- długo opadająca złota broktaowa korona z czerwonymi gwiazdkami
Nasz test wyrzutni Dymy M15-1. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia Dymy zawiera w sobie trzy kompozycje efektów o dość dużym rozmachu oraz bardzo efektownie zaznaczoną salwą finałową. Jest to produkt warty rozważenia przy organizacji amatorskich realizacji pirotechnicznych.
Atuty produktu:
- mały rozmiar - tania i poręczna bateria
- trzy kompozycje kolorystyczne
- efektowna salwa finałowa
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Dymy M15-1:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 15 strzałów |
| Czas trwania | 25 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 155 x 90 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża rozpiętość efeków; Mix kolorów |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 255 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 16/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



