Speed S18-1 - wyrzutnia fajerwerków 18 strzałów 20 mm Gaoo F2
dodaj do przechowalni
Opis
Speed S18-1 wyrzutnia fajerwerków
Mała bateria 18 - strzałowa marki "Gaoo" Speed (kod produktu: S18-1). Bateria ta prezentuje zmienne kompozycje w czasie ok. 25 sekund.
Bateria posiada certyfikat bezpieczeństwa CE w klasie F2.
Efekty wyrzutni Speed S18-1:
- długi srebrny ogon z brokatową koroną i zielonymi gwiazdkami z migotaniem
- złoty ogon z złotą wierzbą i czerwonymi gwiazdkami z migotaniem
- srebrne fale z białymi gwiazdkami
Nasz test wyrzutni Speed S18-1. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia Speed zawiera w sobie trzy efekty, które prezentowane są na zmianę. Pomimo niewielkiego kalibru - 20 mm - rozpiętość oraz pułap efektów jest na bardzo dobrym poziomie.
Atuty produktu:
- kompozycje zawierające srebrne korony z kolorowym migotaniem
- tania wyrzutnia małego kalibru (20 mm)
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Speed S18-1:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 18 strzałów |
| Czas trwania | 28 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 145 x 75 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mały kaliber; Bezpieczna bateria; Złote kompozycje |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 180 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



