Episode XIII JW6011 - wyrzutnia 36 strzałów 25 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia Episode XIII JW6011 - informacje podstawowe
36 - strzałowa wyrzutnia średniego kalibru od producenta JORGE. Bateria Episode XIII JW6011 prezentuje efekty kątowo, ładunki wzlatują rzędami prezentując jednolite efekty. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 30 metrów w łącznym czasie 18 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- bukiety złotych trzeszczących palm z trzeszczącym deszczem
Nasz test wyrzutni JW6011 "Episode XIII". Opinia pirotechnika:
Bardzo udany produkt zawierający jednolite kompozycje gęstych, złotych palm z widowiskowym cracklingiem. Świetnie nadaje się do wykorzystania, zarówno przez hobbystów, organizatorów niewielkich amatorskich pokazów, ale także - dzięki bardzo spójnej kompozycji i symetrycznemu rozkładowi efektów - przez profesjonalistów.
Atuty produktu:
- jednolite kompozycje złotych trzeszczących palm
- efekty prezentowane są na dużej szerokości
- widowiskowy bukiet z cracklingiem
Używając baterię Episode XIII JW6011 pamiętaj o podstawowych zasadach bezpieczeństwa:
- Przeczytaj i stosuj się do instrukcji obsługi
Przed użyciem dokładnie zapoznaj się z instrukcją producenta. Upewnij się, że rozumiesz wszystkie kroki i ostrzeżenia. - Wybierz odpowiednie miejsce
Używaj wyrzutni na otwartej przestrzeni, z dala od budynków, drzew, linii energetycznych oraz innych przeszkód. Upewnij się, że w pobliżu nie ma łatwopalnych materiałów. - Zabezpiecz wyrzutnię przed przewróceniem
Ustaw wyrzutnię na stabilnym, płaskim podłożu. Możesz dodatkowo przymocować ją do metalowego pręta wbitego w ziemię, aby zapobiec przewróceniu się podczas działania. - Zachowaj bezpieczną odległość
Po odpaleniu lontu natychmiast oddal się na bezpieczną odległość, zgodnie z zaleceniami producenta. Nie pochylaj się nad wyrzutnią podczas odpalania. - Nie próbuj ponownie odpalać niewybuchów
Jeśli wyrzutnia fajerwerków nie zadziała, nie podchodź do niej przez co najmniej 15 minut. Po tym czasie zanurz produkt w wodzie, aby go unieszkodliwić.
Przestrzeganie powyższych zasad zapewni bezpieczne i efektowne korzystanie z wyrzutni fajerwerków.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 36 strzałów |
| Czas trwania | 18 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 264 x 175 x 170 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Złota kolorystyka z długim czasem utrzymywania się efektów |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 666 g |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



