Explosion Red 16 PXB2111 wyrzutnia 16 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
16 - strzałowa wyrzutnia PXB2111 Explosion Red 16 to krótko strzelająca bateria od producenta "Piromax".
Ładunki strzelają pionowo z efektami srebrnych fal. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 25 metrów w czasie 19 sekund. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 104 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | 19 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 100 x 100 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mała bateria |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 104 g |
| Waga produktu | 0,67 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 20 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



