Fornax PXB3714 wyrzutnia fajerwerków 48 strzałów 30 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Fornax PXB3714 - informacje podstawowe
Jest to 48 - strzałowa wyrzutnia marki Piromax o układzie pionowym. Fornax PXB3714 prezentuje efekty o dużej rozpiętości, dzięki zawatrości ładunków o średnicy 30 mm. Jest to bateria serii SKY FLASH producenta. Długi czas prezentacji wynoszący ok. 75 sekund.
Produkt posiada certyfikat europejski CE: Klasa F3
Wyrzutnia Fornax PXB3714 zawiera efekty:
- złote opadające korony z zielonym migotaniem
- niebieskie dalie z zielonym migotaniem
- niebieskie dalie z białym migotaniem
- złote broktaowe korony z purpurowymi gwiazdkami
- niebiesko-czerwone piwonie z cracklingiem
Nasz test wyrzutni Fornax PXB3714. Opinia pirotechnika:
Bateria z ładunkami dużego kalibru - 30 mm, gwarantuje bardzo duży rozmach kompozycji. Tak długi czas prezentacji (przekracząjący 1 minutę) niemal nie zdarza się w produktach poniżej 50 strzałów. Więc choćby z tego powodu warto sięgnąc po wyrzutnię Fornax i rozważyć skomponowanie sylwestrowego pokazu z tym produktem w roli głownej.
Atuty produktu:
- długi czas strzelania - przekraczający 1 minutę
- duży kaliber ładunków - średnica każdej tuby wynosi 30 mm
- bogata kolorystyka efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia wyrzutni Fornax PXB3714:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 48 strzałów |
| Czas trwania | ok. 75 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 55 m |
| Wymiary | 288 x 216 x 200 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas strzelania; Duża rozpiętość kompozycji; Bogata paleta kolorów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 945,6 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



