Impact PXB2110 wyrzutnia fajerwerków 10 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Impact PXB2110 wyrzutnia fajerwerków - informacje podstawowe
Mała bateria zawierająca 10 strzałów kalibru 20 mm PXB2110 Impact to produkt marki "Piromax", który prezentuje różnokolorowe kompozycje w układzie pionowym. Czas strzelania wynosi ok. 15 sek.
Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 65,5 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 10 strzałów |
| Czas trwania | 15 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 100 x 100 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mała bateria w kształcie walca |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 65,5 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 18/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



