Kalashnikov 500sh K500R - duży karabinek 500 petard Klasek F3
dodaj do przechowalni
Opis
Kalashnikov 500sh K500R karabinek 500 strzałów - informacje podstawowe
Długi karabinek Kalashnikov 500sh K500R to produkt, który zawiera zestaw połączonych ze sobą 500 petard hukowych, które strzelają dynamiczną serią. Czas trwania efektu wynosi ok. 35 sek. Masa netto miesznainy pirotechnicznej (NEC) wynosi 60 g.
Polecamy produkt Kalashnikov 600sh do:
- zabawy rodzinnej z fajerwerkami
- oprawy imprez o charakterze militarnym
- rolnictwa jako skuteczny odstraszacz
Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa w klasie F3.
Nasz test karabinka "Kalashnikov 500sh" K500R
Produkt polecany miłośnikom hukowej zabawy. Produkt Kalashnikov 500sh zawiera aż 500 petard połączonych ze sobą jednym lontem. Odpalenie powoduje zainicjowanie szybkiej i dynamicznej kanonady wystrzałów, która trwa kilkanaście sekund. Zestaw zapakowany jest w kartonik który chroni produkt przed ew. uszkodzeniem.
Podstawowe zasady bezpieczeństwa
- Używając karabinek "Kalashnikov 500sh" K500R pamiętaj, aby stać z boku podczas podpalania lontu.
- Po odpaleniu oddal się na odległość min. 15 metrów, widzowie powinni stać w odległości co najmniej 25 metrów.
- W przypadku, gdy produkt nie zadziała - nie odpalaj ponownie tylko odczekaj 15 minut a następnie zanurz go w pojemniku z wodą.
- Produkt dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby powyżej 18 lat.
- Nie używaj tego produktu będąc pod wpływem alkoholu.
Zobacz video
Dane techniczne
| Liczba ładunków | 500 petard |
| Czas trwania | ok. 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Bardzo szybka |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Wysokość efektów | < 1 m |
| Wymiary | 120 x 120 x 70 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Dynamiczna seria petard hukowych |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 60 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 32/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



