Moon Missile SFC16253 wyrzutnia fajerwerków Surex 25 strzałów 38 mm F3
dodaj do przechowalni
Opis
Moon Missile SFC16253 - informacje podstawowe
Bateria dużego kalibru Moon Missile (kod produktu: SFC16253) to produkt marki Surex. Wyrzutnia prezentuje trzy kompozycję na zmianę o bardzo dużym rozmchu efektów. 25 ładunków o kalibrze 38 mm pozwala na rozkład efektów na wysokim pułapie - około 55 metrów.
Produkt posiada certyfikat europejski CE: Klasa F3
Wyrzutnia Moon Missile SFC16253 zawiera efekty:
- czerwone komety ze złotymi palmami i czerwonymi piwoniami z białym migotaniem
- niebieskie komety ze złotymi palmami i niebieskimi piwoniami z cracklingiem
- niebieskie komety ze złotymi palmami i błękitno-cytrynowymi piwoniami
Nasz test wyrzutni Moon Missile SFC16253. Opinia pirotechnika:
Kaliber ładunków 38 mm to gwarancja wysokiego pułapu efektów i dużego rozmachu. W tej baterii ujrzymy trzy kompozycje prezentowane na zmianę w czasie około 50 sek. Miłośnicy dużych efektów z pewnością będą zadowoleni wybierając baterię Moon Missile.
Atuty produktu:
- długi czas działania
- trzy kompozycje strzelające na zmianę
- duża rozpiętość i wysoki pułap efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Moon Missile SFC16253:
- Produkt mogą nabywać i używać wyłącznie osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wynoszącą 25 metrów.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
- Nigdy nie nachylaj się nad wyrzutnią. Odpalając ją, upewnij się, że żadna część ciała nie znajduje się nad wyrobem. Stój z boku podczas odpalania lontu i natychmiast oddal się na bezpieczną odległość.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 |
| Czas trwania | 52 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 38 mm / 1,5" |
| Wysokość efektów | 55 metrów |
| Wymiary | 220 x 220 x 250 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży rozmach efektów; Długi czas działania; Trzy różne efekty |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 737,50 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



