Gruba Berta SFC16253- wyrzutnia 25 strzałów 38 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Wyrzutnia "Gruba Berta" (kod produktu: SFC16253) od dystrybutora pirotechniki JORGE zawiera 25 strzałów dużego kalibru 38 mm.
Efekty wzlatują pojedynczo w układzie pionowym prezentując zmienne kompozycje o bardzo dużym rozmachu. Czas prezentacji wynosi ok. 1 minuty.
Produkt zawiera efekty:
- czerwone i złote palmy z czerwonymi kometami
- białe migotanie
- niebieskie komety przechodzące w złote palmy
- niebieksie piwonie z cracklingiem
- niebieskie komety ze złotymi palmami
- błękitno-cytrynowe piwonie
Nasz test wyrzutni Bruba Berta (SFC16253). Opinia pirotechnika:
Bardzo duży rozmach i niezwykle bogata kolorystyka to główne atuty tej baterii. Nie można obok niej przejść obojętnie - Gruba Berta zdecydowanie zwraca uwagę - zarówno sam produkt jak i jego efekty na niebie. Polecamy użycie tej baterii w miejscach, gdzie jest duża przestrzeń - aby móc w pełni podziwiać jej efekty.
Atuty produktu:
- duży rozmach efektów
- bogata kolorystyka kompozycji
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu SFC16253 Gruba Berta:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 |
| Czas trwania | 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 48 mm / 1,9" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 250 x 220 x 220 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża kolorystyka kompozycji; Bardzo duży rozmach efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 646 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



