P-42 PXB2407 wyrzutnia fajerwerków 36 strzałów 30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
P-42 PXB2407 wyrzutnia fajerwerków - informacje podstawowe
36 - strzałowa wyrzutnia P-42 PXB2407 od dystrybutora pirotechniki "Piromax" z wolno opadającymi efektami dużego kalibru. Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym. Czas prezentacji wynosi ok. 38 sekund. Bateria posiada certyfikat CE w klasie F2.
Wyrzutnia P-42 PXB2407 zawiera efekty:
- czerwone komety z srebrnymi opadającymi koronami
- zielone komety z srebrnymi opadającymi koronami
- niebieskie komety z srebrnymi opadającymi koronami
- trzeszczące komety z brokatowymi koronami i trzeszczącymi chryzantemami
Nasz test wyrzutni PXB2407 "P-42". Opinia pirotechnika:
Bateria ta zawiera ładunki dużego kalibru - 30 mm, co przekłada się na bardzo duży rozmach kompozycji. Przeważającym efektem jest w niej srebrna brokatowa korona, który charakteryzuje się długim czasem ekspozycji na niebie.
Atuty produktu:
- przeważające komzpozycje długo opadających brokatowych koron
- duża rozpiętość i wysoki pułap efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu P-42 PXB2407:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Używaj tego produktu tylko na otwartym terenie, pamiętaj aby zachować minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
- Po zakończonym pokazie, upewnij się że żadna z części opakowania nie tli się. Dla pewności zalej ją wodą.
- Zużyty produkt należy składować z odpadami zmieszanymi.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 36 |
| Czas trwania | ok. 38 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 55 m |
| Wymiary | 225 x 225 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża rozpiętość kompozycji; Przewaga srebrnych długo opadających brokatowych koron |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 493,2 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



