Pegasus PXB3625 wyrzutnia fajerwerków 49 strzałów 30 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
49 - strzałowa wyrzutnia Pegasus PXB3625 od dystrybutora pirotechniki "Piromax" z efektami o dużej rozpiętości. Jest to kolejna bateria z popularnej serii SKY FLASH tego producenta. Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym. Czas prezentacji wynosi ok. 40 sekund.
Produkt posiada certyfikat europejski CE: Klasa F3
Wyrzutnia Pegasus PXB3625 zawiera efekty:
- złote bukiety ze złotym migotaniem
- czerwone bukiety z czerwonym migotaniem
- złote brokatowe korony
- salwa trzeszczących złotych palm
Nasz test wyrzutni Pegasus PXB3625. Opinia pirotechnika:
Bateria ta zawiera ładunki dużego kalibru - 30 mm, co przekłada się na bardzo duży rozmach kompozycji. Głównym motywem w tej bateri jest efekt widowisko migoczących gwiazdek w różnych kolorach. Wyrzutnia Pegasus PXB3625 świetnie sprawdzi się podczas Sylwestra oraz uświetnienia imprez prywatnych.
Atuty produktu:
- przewaga efektów z różnokolorowym migotaniem
- duża rozpiętość i wysoki pułap efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Pegasus PXB3625:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 49 |
| Czas trwania | ok. 40 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 55 m |
| Wymiary | 241 x 241 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża rozpiętość kompozycji; Przewaga efetków z migotaniem |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 686 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



