Scream PXB2232 wyrzutnia z gwizdem 45 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Scream PXB2232 - informacje podstawowe
45 - strzałowa wyrzutnia PXB2232 "Scream" od dystrybutora pirotechniki "Piromax". Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując efekty z charakterystycznym gwizdem, któremu towarzyszą kolorowe piwonie. Jesto to nowość sezonu 2025/26.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Scream PXB2232:
- srebrne wirujące komety z gwizdem przechodzące w czerwone piwonie
- srebrne wirujące komety z gwizdem przechodzące w zielone piwonie
- srebrne wirujące komety z gwizdem przechodzące w trzeszczące chryzantemy
Nasz test wyrzutni Scream PXB2232. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia Scream to przede wszystkim charakterystyczny gwizd, ale również zawiera kilka dodatkowych kompozycji które powodują bardzo spójną i widowiskową prezentację. Kaliber 20 mm czyli jedne z mniejszych ładunków, ale pozytywnie zaskoczą niejednego miłośnika pirotechniki.
Atuty baterii Scream PXB2232:
- wysoka dynamika pokazu
- głośny gwizd z dodatkowymi kolorowymi efektami (piwonie)
- 45 strzałów a kalibrze 20 mm - wysokość efektów ok. 25 m
Praktyczne informacje bezpieczeństwa
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 45 strzałów |
| Czas trwania | 25 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 225 x 125 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | CXharakterystyczny gwizd |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 297 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



