Giant PXB2432 wyrzutnia fajerwerków 36 strzałów 26 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia Giant PXB2432 - informacje podstawowe
36 - strzałowa wyrzutnia Giant PXB2432 od dystrybutora pirotechniki "Piromax". Wyrzutnia posiada aż 6 różnych efektów. Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym. Kaliber o średnicy 26 mm powoduje rozkład kompozycji na wysokości około 40 metrów. Czas prezentacji wynosi 45 sekund.
Bateria Giant zawiera efekty:
- żółty kokos z białym migotaniem
- fioletowa peonia z trzeszczeniem
- złota wierzba z niebieskimi perłami
- zielony kokos ze złotą chryzantemą
- czerwone migotanie z trzeszczeniem
- brokatowa korona z fioletową peonią
Nasz test wyrzutni PXB2432 "Giant". Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia posiada 36 strzałów o kalibrze 26 mm, dzięki czemu możemy cieszyć się efektami przez 45 sekund. Bateria posiada aż 6 różnych efektów, a pod koniec jej działania jest efektowne zakończenie poprzez wystrzelenie jednocześnie kilku ładunków.
Atuty produktu:
- solidny korpus baterii - konstrukcja odlewana z formy
- duża różnorodność efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2432 "Giant":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 36 strzałów |
| Czas trwania | 45 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 26 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 198 × 164 × 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | "Mould cake" - bateria zwartej konstrukcji dzięki zastosowaniu mechanicznego odlewu; Folia chroniąca wyrzutnię przed działaniem wilgoci. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 412,2 g |
| Waga produktu | 2,55 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 25 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



