Servus! TXB819 - wyrzutnia fajerwerków 29 strzałów 30 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
29 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru z mieszanym układem efektów "Servus!" (kod produktu: TXB819) od dystrybutora pirotechniki "TRIPLEX".
Ładunki początkowo wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, a następnie przechodzą w kompozycje kątowe. Każdy umieszczono w tubach o średnicy 30 mm co pozwala efektom wznosić się na pułap około 50 metrów w łącznym czasie około 30 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- złote brokatowe ogony z czerwonymi gwiazdkami i fioletowymi daliami
- złote wierzby z migoczącymi białymi i czerwonymi gwiazdkami
- trzeszczące złote ogony ze srebnrymi chryzantemami
Nasz test wyrzutni "Servus!" TXB819 Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia typu "Assorted", czyli o mieszanym układzie efektów może z powodzeniem stanowić krótki amatorski pokaz pirotechniczny. Ten produkt zawiera spójną kompozycję ładunków (dużego kalibru) pionowych, przechodzących następnie w bardziej dynamiczne sekwencje kątowe.
Atuty produktu:
- dynamiczna kompozycja dużych ładunków
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB819 "Servus!":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 29 strzałów |
| Czas trwania | 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 255 x 180 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży kaliber ładunków; Mieszany układ efektów pioowych i kątowych |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 472,70 g |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



