Silver Dream TXF770 - srebrna fontanna Triplex F1
dodaj do przechowalni
Opis
Silver Dream TXF770 - informacje o produkcie
Fontanna cylindryczna TXF770 "Silver Dream" od producenta TRIPLEX prezentuje srebrną 2-metrową kaskadę iskier w czasie około 15 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 7 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F1
Efekty tego produktu:
- srebrna kaskada iskier
Atuty fontanny Silver Dream TXF770:
- mała waga
- brak efektów hukowych - ciche fajerwerki
- niska cena - tanie fajerwerki dostępne na każdą kieszeń
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny TXF770 "Silver Dream":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 4 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 1 sztuka |
| Czas trwania | ok. 15 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wysokość efektów | 1,5 m |
| Wymiary | 120 x 53 x 53 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Cicha pirotechnika - bez efektów hukowych; Produkt ten świetnie nadaje się do rodzinnej zabawy |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 7 g |
| Waga produktu | 0,083 kg |
| Klasa CE | F1 |
| Opakowanie hurtowe | 96/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



